SPISAK IMENA

Proverite listu da vidite da li poznajete ljude. Podelite ove informacije kako bi se mogli pronaći rođaci.
Ispod tabele nalazi se mapa gde se nalaze nama poznati grobovi. Ako pratite link, naći ćete više informacija kao što su datum smrti, registracioni brojevi ili informacije o roditeljima/supruzi.

table_names

MAPA JUGOSLOVENSKOG GROBLJA

Friedhof Stalag III A

LISTA ZA FUNKCIJU PRETRAŽIVANJA

Aleksić
Milutin
15/02/1901
Aleksić
Vukman
23/12/1900
Antić
Dragutin
10.09.1896
Aöekasic (Aleksić?)
Miletin
13/02/1909
Bektaš
Milan
05/03/1919
Veljić
Milivoje
28/09/1901
Bisenić
Dimitrije
24/10/1916
Bogdanović
?
unbekannt
Boškan
Jan
24/08/1906
Burčević
Darko
19/09/1901
Burja
Adalbert
23/07/1903
Burović
Milan
16/12/1916
Byserian
Stefan
unbekannt
Ctakobath (Sakovac?)
Apatoznab
19/09/1900
Đaković
Marko
05/02/1904
Dinić
Božidar
1919
Đaković
Marko
05/02/1904
Dragoljub
Minić
08/09/1919
Dramlić
Milan
15/09/1909
Đurđević
Žarko
13/09/1901
Đurović
Milan
16/12/1916
Erkman
Stojan P.
14/06/1901
Fazlić
Alil
1912
Flisar
Karol
19/04/1910
Gašović
Rade
02.1901
Glušica
Đuro
20/03/1901
Grendel
Stefan
unbekannt
Hanikman
Cenka
unbekannt
Inderit
Fridrih
unbekannt
Istepanović (?)
Jovan
unbekannt
Ivanović
Momir
14/02/1917
Jokić
Budimir
20.12.1893
Karanović
Drago
1924
Katreniak
Andrej
unbekannt
Knežević
Zeko
01.03.1890
Komatina
Spiro
1912
Kovačević
Branko
28/06/1912
Kozdeba
Stefan
11.12.1882
Kraner
Stanislav
19/11/1919
Kudela
Stefan
unbekannt
Knezevic
Zeco
01.08.1890
Lazarević
Panta
12/09/1901
Lazić
Radomir
03/05/1919
Ludewit
Fridrich
unbekannt
Marinković
Nikola
10/05/1919
Miković
Miladin
29/11/1919
Mihajlović
Aleksandar
09/05/1908
Mihailović
Dragoslav
02/05/1902
Miletić
Jevrem
10/09/1912
Miletić
Kostagi (?)
unbekannt
Milojević
Aleksandar
03/05/1919
Milutinović
Nikola
01/12/1922
Minić
Dragoljub
08/09/1919
Mirutin
Radivojević
22/09/1919
Mudi
Karol
12.10.1866 (?)
Načić (?)
Mile
10.11.1889
Nedić
Radivoje
25/03/1915
Novak
Franc
20/03/1902
Obradović
Negovan
15.06.1895
Palus
Jan
unbekannt
Pašajlić
Gligor
25.01.1901
Pastruak
Stefan
unbekannt
Petrović
Radomir
05/02/1922
Potankok
Andres
22.09.1897
Predolnik
Johan
27/08/1900
Radivojević
Milutin
22/09/1916
Radojičić
Milutin
25/05/1914
Raduški
Ljubivoj
07/07/1916
Ranković
Branislav
24.03.1892
Ratni (?)
Sarow (?)
1915
Redžepović
Aivaz
1918
Ristanović
Luka
06.02.1899
Ristić
Jovan
1903
Sersen
Ivan
12/12/1921
Skenderović
Usnija
1917
Sretenović
David
15/07/1912
Stamatović
Milan
10.12.1900
Stanković
Dragoslav
10/09/1900
Stankovski (?)
Dragoslav
unbekannt
Stepanovic
Jovan
unbekannt
Steranka
Josef
unbekannt
Stojanović
Milivoj
02/05/1906
Stojanović
Petar
17/07/1905
Stojanović
Živojin
1913
Stokić
Milan
24/08/1906
Sudar
Milanka
08/01/1945
Sulejmanović
Demir
08/03/1918
Suvajdžić
Milan
02/04/1916
Turanski
Peter
unbekannt
Vaziović
Halim
1915
Vilotijević
Drago
13/08/1905
Visenić
Dimitrije
24/10/1916
Vučenović
Mirko
31/03/1919
Zaja
Ante
01/01/1922
Živić
Petar
15/02/1907
Tasanga (?)
Emil
/
Saling
Jan
/
Misuta
Stefan
/
Horvath
Vladimir
/